Podvodný e-mail

Vážení zákazníci,

aktuálně jsme zaznamenali spamové rozesílání dalšího podvodného emailu vůči našim zákazníkům!!! A to z emailové adresy Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . V mailech (viz níže) jste vyzýváni k provedení peněžitých transakcím na jiné bankovní údaje, než jaké jste směrem k naší společnosti používali doposud. Upozorňujeme, že se nejedná o e-mail zaslaný naší společností. V žádném případě na tento e-mail nezasílejte žádné informace!

 

Vážený zákazníku, doufáme, že obchod je v pořádku! Požadujeme, abyste nám zaslali informace o neuhrazených platbách, které obsahují dlužnou částku, datum splatnosti a datum, kdy máte v úmyslu provést platbu, nejlépe kopie (kopie) faktur budou dokonalé.

Okamžitě se vraťte zpět, abyste mohli obdržet aktualizované údaje o účtu, abyste mohli obdržet aktualizované údaje o účtu, abyste předešli problémů s příjmem vaší platby.

S pozdravem,

Zdenek Holomy  Managing Director

 

Holomy s.r.o.

Hemy 829, 757 01 Valašské Meziříčí, Czechia

 

Předchozí podvodný mail byl rozesílán z e-mailové adresy direcctor@concealed.company.

 

Vážený zákazníku,

Zjišťuji, zda nejsou nějaké aktualizace týkající se plateb u nás, protože v současné době vám musíme poskytovat aktuální informace z důvodu probíhající kontroly našich účtů bankou. Okamžitě nás prosím kontaktujte s celkovou dlužnou částkou s odpovídajícími daty splatnosti a fakturami.

Rovněž navrhujeme 5% slevu, pokud lze ještě dnes převést neuhrazené faktury na naše nové bankovní údaje.

Poznámka: Prosím, zadržte veškeré platby splatné z našich předchozích účtů, protože vám v současné době musíme poskytnout nové aktualizované bankovní údaje.


Vaše okamžitá odpověď by byla velmi oceněna.

S úctou
Vedoucí financí
Fernando Leonardo
Společnost HOLOMY s.r.o.
Hemý 829, Krásno nad Bečvou
757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika

 

Děkujeme.

S úctou,
kolektiv pracovníků společnosti HOLOMÝ s.r.o.

Aktualizováno Úterý, 29 Srpen 2023 12:03