DOMINO
DOMINO_-_lektor-vyrez_smallJednoduchá jazyková učebna, určená pro intenzivní výuku jazyků. 
 
Ovládací jednotka lektora s možností připojení až 4 externích audio zdrojů (audio CD, PC, MP3 přehrávač, ...) nabízí přehledné a intuitivní ovládání všech funkcí.
 
Předdefinované aktivity jako párová či skupinová konverzace jsou výborným nástrojem pro procvičovaní verbálních dovedností žáků - konverzace, čtecí cvičení apod. Lektor má k dispozici diskrétní odposlech nebo intercom, kterým kdykoli může vstoupit do probíhající konverzace.
 
Přiřazení žáků do skupin je barevně indikováno na panelu, je možné uložit až 24 variant.
 
 
 
 
 
 
Aktualizováno Čtvrtek, 14 Červenec 2011 14:10
Celý článek...
 
Portlab P216

P216 - zepedu 2 smallMinilaboratoř PORTLAB P 216 je malé přenosné vyčovací zařízení, které by nemělo chybět na žádné škole.

Flexibilita použití, nevázanost na jediný prostor, jednoduchá obsluha a vysoká didaktický přínos při přijatelné ceně jsou dosaženými cíli vývoje a výroby tohoto užitečného pomocníka. v jazykové výuce a současně nejpodstatnějšími argumenty při rozhodování o jeho pořízení.

PORTLAB P 216 je dvouprogramová laboratoř podporující efektivitu jazykového vzdělávání na různých typech škol. Představuje levnou alternativu k velkým vyučovacím laboratořím.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Červenec 2011 13:00
Celý článek...