DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME NOVÉ KOLEGY VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ:

VEDOUCÍ TECHNOLOG / TECHNOLOG / OPERÁTOR SMT LINKY

Náplň práce:

  • řídí a zajišťuje technologickou přípravu výroby elektronických zařízení
  • spolupracuje s konstrukčním a vývojovým oddělením, stanoví strukturu výrobní dokumentace a vhodnou technologii výroby
  • řídí a vypracovává technologické postupy a normy spotřeby
  • podílí se na potřebných školení výrobního personálu
  • pečuje o technologickou vybavenost pracovišť firmy, dojednává externí kooperace
  • při náběhu nových výrobků řídí ověřovací ověřovací série, posuzuje výrobní připravenost
  • provádí a zastřešuje řízení změn výrobní dokumentace, vyjadřuje se ke konstrukčním odchylkám a udržuje dokumentaci v aktuálním stavu
  • zúčastňuje se procesu výběru dodavatelů technologických zařízení, zajišťuje ověřování nových technologií, zpracovává provozní řády
  • zastřešuje proces programování inteligentních (automatizovaných) výrobních zařízení
  • zúčastňuje se řešení výrobních problémů v sériové výrobě, analyzuje výsledky procesů, navrhuje opatření ke zvyšování efektivity a kvality výroby

Očekáváme:

  • vzdělání se zaměřením na techniku či elektroniku, VŠ/SŠ vzdělání využitelné pro uvedenou náplň práceznalost AJ výhodou
  • aktivní přístup k projektům
  • pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • ochota k týmové spolupráci (zkušenost s vedením týmu je výhodou)
  • analytický přístup k řešení technických a technologických problémů
  • osobní zájem o aktivní sebevzdělávání v oboru

Nabízíme:

  • inspirující práci a zázemí ve stabilní společnosti s rodinnou tradicí
  • příjemné pracovní prostředí a osobní podporu vedení firmy
  • spolupráci na zajímavých projektech, včetně mezinárodních
  • aktivní využití angličtiny
  • profesní rozvoj a kariérní růst
  • platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce
  • 5 týdnů dovolené, týdenní pracovní dobu 37,5 hodin, přizpůsobení individuálním potřebám a další benefity

Bližší informace na tel. 571 685 911

Aktualizováno Pondělí, 03 Prosinec 2018 14:59