O společnosti

 

Děkujeme Vám za projev zájmu dozvědět se více o naší společnosti a na našich výrobcích. Jsme připraveni Vám být vždy spolehlivým partnerem.

Společnost HOLOMÝ s.r.o. je nejvýznamnějším českým výrobcem světelné a akustické výstražné techniky pro speciální vozidla a vyučovacích laboratoří pro efektivní výuku jazyků. 

Vlastní vývojová a výrobní základna, více než 75-ti letá tradice elektrotechnické výroby, kvalifikovaný kolektiv pracovníků a moderní styl řízení a spolupráce jsou zárukou kvalitních a konkurenceschopných výrobků a služeb, které oslovují zákazníky ve více než dvaceti zemích světa. Podnik je členem "Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků". Jeho právní statut je společnost s ručením omezeným.

Elektronická evidence tržeb je u naší společnosti prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU. Podle zákona o evidenci tržeb jsme, jako prodávající, povinni vystavit kupujícímu účtenku a zároveň zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Stručná historie


1937
Bratři Knotkové založili podnik na výrobu telefonních přístrojů.

1946
Firma znárodněna a připojena do skupiny podniků TESLA.

1947-1992
Podnik TESLA Valašské Meziříčí v majetku státu vyráběl elektronky, akustické, nízkofrekvenční, měřicí a zdravotnické přístroje a vyučovací techniku.

1993
Podnik byl rozdělen a po částech odprodán do soukromých rukou. Jednou z těchto částí je ryze česká firma s názvem Zdeněk Holomý, TESLA Valašské Meziříčí s právním statutem samostatně podnikající fyzické osoby.

1996
Zahájení přímých dodávek sirén pro montáž policejních vozů ŠKODA v automobilce ŠKODA AUTO a.s.

1998
Zavedení systému řízení jakosti podle ČSN EN ISO 9001.

2009
Přejmenování firmy na Zdeněk Holomý Electronics.

2010
Stěhování do rekonstruovaného sídla firmy s rozšířenými výrobními prostory.

2011
Stavba nové skladové haly.

2015

Změna právní formy podnikatelské činnosti z fyzické osoby na obchodní společnost HOLOMÝ s.r.o.

 

Zeměpisná poloha a podmínky pro mezinárodní obchod

Město Valašské Meziříčí leží na východě České republiky blízko hranic se Slovenskem, asi 30 km od dálnice vedoucí směrem od Olomouce směrem na Ostravu. Valašské Meziříčí je důležitým uzlem železniční i silniční dopravní sítě a střediskem chemického, sklářského, elektrotechnického a dřevařského průmyslu. Dobré telekomunikační pokrytí, pobočky několika bank, celní úřad a nedaleké letiště Ostrava - Mošnov s mezinárodním provozem poskytují dobré podmínky pro mezinárodní obchod a spolupráci.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

mapa

Aktualizováno Pondělí, 27 Únor 2017 14:04