Vyjádření ke lživé kampani

Vážení zákazníci,

s ohledem na množící se otázky ohledně homologací našich výrobků bychom rádi uvedli na pravou míru informace šířené konkurenční společností distribuující zahraniční výrobky a jejími obchodními partnery. Zástupci společnosti zpochybňují homologace výrobků vyráběných a distribuovaných firmou HOLOMÝ s.r.o.

Pro zpochybňování našich homologací neexistuje reálný důvod. Homologace máme vystaveny pro široké portfolio výrobků dle více norem, vč EHK65 pro použití všech barev - tedy červené, modré i oranžové. Investice do homologací představují nemalou část našich nákladů, jsou však nutným základem pro schopnost dodávat vybavení pro vozy s předností v jízdě v široké struktuře konfigurací a plnit tak i speciální požadavky zákazníků (mj. kombinace barev červená/modrá/oranžová).

Jako společnost sídlící v České republice, s téměř 70 zaměstnanci, s vlastním vývojem, konstrukcí a výrobou, spolupracující dlouhá léta se složkami Integrovaného záchranného systému i obrannými složkami státu, jsme znepokojeni tím, že se konkurenční společnost snaží poškodit naše dobré jméno.

V případě Vašich pochybností se na nás neváhejte obrátit s žádostí o doložení kopií homologačních osvědčení.

Děkujeme vám za podporu a těšíme se na další spolupráci.
S úctou,

Zdeněk Holomý st. a Zdeněk Holomý ml.

Last Updated on Friday, 15 November 2019 14:26

DO NAŠEHO TÝMU "FINANCE" HLEDÁME NOVÉ KOLEGY:

POMOCNÁ ÚČETNÍ / ASISTENTKA JEDNATELE

Náplň práce:

  • zpracování dokladů pro účetnictví - faktury, bankovní a pokladní doklady, ...
  • administrativní činnost, zajištění chodu sekretariátu
  • pomoc s organizováním firemních akcí, školení a obchodních jednání, ubytování
  • příprava podkladů pro jednatele
  • koordinace činností jednatele

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oblasti podvojného účetnictví výhodou, orientace v účetních a daňových předpisech
  • velmi dobrou znalost práce na PC (Excel, Word)
  • organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou práci a zázemí ve stabilní rodinné společnosti s 26-letou tradicí od roku 1993
  • profesní rozvoj
  • odpovídající ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 7.5 hod pracovní dobu, jednosměnný provoz
  • příspěvek na stravování, možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • přizpůsobení individuálním potřebám a další benefity

Bližší informace na tel. 571 685 911

Last Updated on Monday, 04 November 2019 08:33

DO NAŠEHO TÝMU "VÝVOJ" HLEDÁME NOVÉ KOLEGY:

VÝVOJÁŘ ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • samostatné navrhování elektronických obvodů a firmware
  • konstrukce v oblastech nf, napájení moderních LED zdrojů světla
  • řízení s mikroprocesory
  • komunikace mikroelektronických zařízení
  • práce v CAD návrhových systémech (zkušenosti s Eagle vítány)
  • příprava technické dokumentace

Očekáváme:

  • vzdělání se zaměřením na elektroniku, VŠ výhodou
  • znalost AJ
  • aktivní přístup k projektům
  • pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • osobní zájem o sebevzdělávání v oboru

Nabízíme:

  • zajímavou práci a zázemí ve stabilní perspektivní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 7.5hod pracovní doba, přizpůsobení individuálním potřebám a další benefity
  • možnost zajištění ubytování

Last Updated on Tuesday, 05 November 2019 15:34

DO NAŠEHO TÝMU "PRODEJ" HLEDÁME NOVÉ KOLEGY:

OBCHODNÍK

Očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání obchodního nebo technického směru
  • zkušenosti s prodejem, tvorbou nabídek, vyřizováním objednávek
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
  • pracovní flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • aktivní přístup k zadaným úkolům
  • ochotu cestovat
  • aktivní znalost AJ

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, pracovní dobu přizpůsobenou individuálním potřebám a další benefity

Bližší informace na tel. 571 685 970

Last Updated on Tuesday, 05 November 2019 15:35

DO NAŠEHO TÝMU "VÝROBA" HLEDÁME NOVÉ KOLEGY:

MECHANIK ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ / TECHNIK MONTÁŽÍ VOZIDEL

  • oživování a kompletace výrobků - světelné soupravy, majáky, elektronické sirény, LED displeje ...
  • montáž zvláštních výstražných zařízení do vozidel (policie, hasiči, záchranná služba, údržba silnic apod.)

Očekáváme:

  • vyučení v oboru elektro výhodou, možnost zaučení
  • svědomitost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v kolektivu rodinné firmy
  • zázemí stabilní perspektivní společnosti

<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2